GÜNEŞ KONTROL CAM FİLMLERİ

3M, JOHNSON VE SOLARMAX Güneş Kontrol Filmleri

3M, JOHNSON VE SOLARMAX  Güneş Kontrol Filmleri camlarımızda güneşle gelen ısı miktarının reflekte edilmesi için dizayn edilmiştir. Görünür ışık miktarı refleksiyonu ile Güneş kaynaklı ısının refleksiyonu arasında tam olarak doğru orantı yoktur.Tipik renklendirilmiş camlar ve cam filmleri öncelikle ısı biriktirme mantığıyla çalışır.Koyu renkler güneş kaynaklı enerjiyi camlarda biriktirir.Bu sistem mekanın ısınma hızını düşürür. 
Bu tipte üretilmiş cam ve cam filmleri,mekanın ısınmasını hiçbir zaman refleksiyon sistemiyle calışan cam filmleri kadar gerçekleştiremez. Reflektif filmler çeşitli metallerle kaplanmışlardır. Bu metalize edilmiş filmler, güneşle gelen ısınının camlarınızdan yansıtılarak mekana girişini engeller.  Reflektif Film serisi en düşükten en yükseğe güneş kaynaklı ısı tasarrufu sağlar.Tüm 3M, JOHNSON VE SOLARMAX  Güneş Kontrol filmleri arkasını gösteren yapıdadır.Ultraviole koruması yapışkan sisteminin bir parçası olup filmin diğer bileşenleri;metal, polyester film, aşınmayı engelleyici tabakadır.UV koruması ev veya ofis dekorasyon malzemelerinin solmasını engeller. Tüm 3M, JOHNSON VE SOLARMAX Cam Filmleri daha uzun süreli kullanım için patenti şirketimize ait olan aşınmaya dayanıklı tabakayla kaplanmıştır.

3M, JOHNSON VE SOLARMAX Dört mevsim filmleri, Güneş Kontrol Filmleri aynı mekanizmayla ısınmayı engellerken soğuk hava koşullarında da içerideki ısınmış havanın dışarı çıkmasını engeller.Patentli bu ürün yapısı ile ısınmış havanın dışarı çıkışını engeller. Bu ürün kişisel komforu arttırırken ticari binalarda ısınma maliyetlerinde. Bu tip filmlerde kullanılan aşınmaya karşı dayanıklı kaplama, filmin uzun süre özelliklerini kaybetmeden korunmasını sağlar.

Daha düşük soğutma ve ısınma maliyetleri sağlamak, ısınma ve soğutma ekipmanlarının bakım masrafını azaltmak icin. Estetik ve dış görünümü güzelleştirmek, güvenlik seviyesini arttırmak, klimalarının ömrünü uzatmak için. Müşterilerimizin coğunluğu enerji tasarruf etmek, bina görünümünü iyileştirmek için 3M, JOHNSON VE SOLARMAX  Cam Filmlerini satın almışlardır.

3M, JOHNSON VE SOLARMAX  Cam Filmlerinin enerji tasarruffuyla kendisine yapılan yatırımı ne kadar sürede geri öder?

Bu sorunun cevabı için cam kaplı alanın büyüklüğü seçilen cam filmi tipi,cam tipi enerji maliyetleri gibi kriterler göz önüne alınıp hesaplama yapılmalıdır. Ancak ortalama bir deger verilmesi istenirse 1,2  yıl içinde bu yatırım size enerji tasarrufu olarak geri dönecektir.Ancak 6 aydan kısa sürede elde edilmiş başarılı sonuçlarla da karşılaşılmıştır. Binanız için böyle bir analizi yaptırmak için şirketimizi arayıp yardım isteyebilirisniz.

3M, JOHNSON VE SOLARMAX Cam Filmlerinin kullanım ömrü ne kadardır?

3M, JOHNSON VE SOLARMAX Cam Filmleri uzun yıllar kullanılması amacı ile diye dizayn edilmiştir; Cam filminin tipine göre garanti süresi değişir. Ortalama bir filmin kullanıım süreci içeriden uygulamalar için 15-20 yıl iken, dış uygulamalarda 7-8 yıldır. İçeriden yapılan uygulamalarda garanti süresi oniki ( 12 ) yıl, dışardan yapılan uygulamalarda ise dört ( 4 ) yıldır.

3M, JOHNSON VE SOLARMAX Cam Filmlerinin kullanım ömrü ne kadardır?

3M, JOHNSON VE SOLARMAX Cam Filmleri uzun yıllar kullanılması amacı ile diye dizayn edilmiştir; Cam filminin tipine göre garanti süresi değişir. Ortalama bir filmin kullanıım süreci içeriden uygulamalar için 15-20 yıl iken, dış uygulamalarda 7-8 yıldır. İçeriden yapılan uygulamalarda garanti süresi oniki ( 12 ) yıl, dışardan yapılan uygulamalarda ise dört ( 4 ) yıldır.


Detaylı fotoğraflar için resim galerimize bakmayı unutmayınız.

1

Güvenlik Kontrol Cam Filmi

2

Güneş Kontrol Cam Filmi

3

Dekoratif Cam Filmi

4

İletişim

© 2008 Boğaziçi Cam Filmi All Rights Reserved | 0 507 285 81 06 - 0 216 550 38 91 - SİTEMAP